Locuri de munca

MACRON IMPORT EXPORT SRL.

Yapoga.com este un motor de cautare international, un sistem de expozitii, de reviste comerciale internationale si clasamente de produse ( toate in proces de implementare ). Proiectul nostru unic – pe o scare globala – este implementarea unui website de clasificare : asa numita Clasificare Yapoga. Am adunat deja 32 milioane de website-uri din intreaga lume. Sistemele noastre sunt afisate in 38 de limbi.

Postul : Reprezentant Yapoga.com

Descrierea postului:

Mentinerea de contacte cu firmele din tara
Participarea la promovarea tuturor actiunilor Yapoga.com
Reprezentarea Yapoga.com

Cerintele postului:

Cunostinte de comunicare in Engleza ( scris si vorbit )
Responsabilitatea actiunilor d-voastra in atingerea scopurilor
Semnarea unei declaratii de confidentialitate a datelor
Incadrarea in termene stabilite
Cunostinte de vanzare, economice, IT, studenti

Noi oferim:

O colaborare constanta
Comision la vanzari de pana la 40%
O sansa pentru auto-dezvoltare si castigare de experienta
Participarea la un consortiu international

Cei selectati vor fi contactati in termen de maxim doua saptamani de la trimiterea CV-ului