Gratis

Locuri de munca

VIVO CONNECTIONS SRL

Descrierea companiei
Firma VIVO CONNECTIONS angajeaza asistent manager.
Descrierea postului:
* preluarea apelurilor telefonice, a fax-urilor, a email-urior si distribuirea lor catre departamentele corespunzatoare;
* organizarea si arhivarea documentelor firmei si a corespondentei;
* intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente scriptice si electronice;
* administrarea bazei de date clienti – furnizori;
* asigurarea serviciului de protocol.

Cerinte:

* studii medii;
* experienta doi ani in post similar;
* cunostinte solide operare PC (Word, Excel, Internet);
* cunostinte limba engleza – nivel mediu;
* persoana dinamica, echilibrata;
* bune abilitati de comunicare, prezenta agreabila.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV insotit de o Scrisoare de Intentie la e-mail: office@vivobiz.ro pana la data de 5 aprilie 2007.