Gratis

Locuri de munca

Uzina de Spalat SRL

Descrierea companiei

Candidatul ideal

-persoana cinstita si loiala cu responsabilitate fata de munca si dornica de a se afirma intr-un mediu profesionist -persoana responsabila, cu atentie distributiva si integritate morala -sociabil, prezenta placuta, comunicativ -bune abilitati de comunicare si relationare -minime cunostinte tehnice auto

Descrierea postului

Activitatea de distributie presupune livrarea produselor catre beneficiari in conditii de integritate si siguranta

Cerinte

-experienta intr-o firma de distributie constituie un avantaj -carnet de conducere cat. B  -disponibilitate la program prelungit -rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta) -spirit de lucru in echipa -studii medii -de preferat cunoasterea orasului Bucuresti si Ploiesti (strazi, zone, cartiere, rute alternative, etc.)

Responsabilitati

-incarcarea marfii in masina -livrarea produselor catre clienti -inspectaza starea de functionare a autovehiculului -are gestiunea produselor transportate si este responsabil pana la descarcarea lor la beneficiar -relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora -incaseaza creantele de la clienti

Oferta

-pachet salarial motivant -mediu de lucru tanar si dinamic -instruire in cadrul companiei -posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o o companie competitiva, tanara si in plina ascensiune