Gratis

Locuri de munca

II STANCU GH.M. CONSTANTIN

Descrierea companiei

Candidatul ideal

Sunteți motivat, proactiv, flexibil?

Atunci trimiteți-ne CV-ul Dvs. pentru postul de

Reprezentant de vânzări

Experiență in vanzari de minimum 1 an in segmentul birotica-papetarie, consumabile medii de printare

Descrierea jobului

Cerințe:
- Experiență in vanzari de minimum 1 an in segmentul birotica-papetarie, consumabile medii de printare
- Personalitate deschisă și comunicativă.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Spirit de echipa, dinamic, atitudine proactiva.
- Operare PC (Word, Excel, Internet, E-mail)
- Permis conducere categ. B, vechime cel putin 1 an.

- Extinderea portofoliului de clienți si mentinerea celui existent.
- Orientare către clienți.
- Reprezentarea şi prezentarea companiei catre clienti.
- Prezentarea ofertei de produse, promovarea produselor catre clienti.
- Negocierea cu clientii si fidelizarea acestora.
- Intocmirea graficului de vizitare al clientilor, vizitarea clientilor, luarea de comenzi ferme de la clienti, finalizarea comenzilor.
- Oferta (bonusuri, beneficii)

-Salariu fix si comision in functie de vanzari, masina, telefon mobil.

Firma noastra este distribuitor articole de birotica-papetarie, produse curatenie, toata gama de consumabile pentru medii de printare.

Așteptăm CV-ul Dvs. pe email la adresa:
stancu_constantin@yahoo.com
Persoana de contact: Stancu Constantin
Tel.: 0757396237