Locuri de munca

Accent Company

Compania Accent Imobiliare are o echipa bine pregatita si instruita,toti bucurandu-se de unele avantaje extraordi-
nare,urmarind in permanenta realizarea tintelor(target)propuse,si de fiecare da-
ta cautand urmatorul nivel superior ca target.Dezvolta-ti personalitatea ta si li-
derul din tine,lasand libera gandirea creativa ce iti ofera posibilitatea de a a-ti
depasi conditia umana si de a face unele lucruri cu adevarat uimitoare.
Compania Accent Imobiliare este pe un trend ascendent datorita unor oameni
valorosi care au reusit sa schimbe mentalitatea lor si unele metode de lucru i-
novatoare,ce de foarte multe ori au dat rezultate remarcabile si asta pentru
compania Accent Imobiliare a fost si este dispusa sa investeasca in oamenii sai,
creandu-se o relatie de parteneriat de pe urma careia sa beneficieze ambele parti.
Descatusati-va potentialul vostru si
puteti deveni un lider, indiferent ci-
ne sunteti, facand lucrul acesta
chiar foarte bine si atunci cand va
asteptati mai putin.In viata totul se
invata.E vorba numai de atitudinea
pe care o aveti.O atitudine pozitiva
(optimista)va ajuta sa reusiti sa ob-
tineti intotdeauna succesul in ceea
ce faceti,iar o atitudine pesimista(ne-
gativa) cu siguranta va putea sa va
doboare. Schimbati-va chiar acum
modul de a vedea lucrurile si cu sigu-
ranta veti simti cum totul merge alt-
fel si mult mai bine.Nu va mai pier-
deti vremea si actionati chiar acum!
Suntem o echipa tanara si dinami-
ca,ce si-a propus sa lucreze la stan-
darde inalte de etica profesionala
in domeniul imobiliar de pe piata
Imobiliara a Iasului, fiind cat mai
obiectivi si tratand cu multa serio-
zitate clientii si cerintele lor, in-
clinandu-ne cu maxim de profesio-
nalism asupra tuturor solicitarilor
de la potentialii nostri clienti si
colaboratori.
De accea cautam in permanenta
sa ne autodepasim de fiecare da-
ta,cautand sa ne perfectionam zi
de zi,trecand mereu la un alt ni-
vel superior targeturilor propu-
se sa le realizam impreuna cu cei
pentru care noi : echipa ACCENT
IMOBILIARE ne-am nascut.
Colectivul director are ca obiectiv
primordial selectarea candidatilor
ideali pentru atingerea targeturi-
lor lunare,cautand in permanenta
oameni de o inalta valoare si pre-
gatindu-i sa dea tot ce pot, pentru
ca echipa ACCENT IMOBILIARE si
societatea sa ajunga in cel mai
scurt timp intr-un TOP TEN al com-
paniilor imobiliare din IASI(si zona).

Atmosfera de lucru placuta si un mediu de lucru foarte dinamic si profesional, cu colectiv tanar si reale posibilitati de promovare individuala
Responsabilitati:sional, cu colectiv tanar si reale posibilitati de promovare individuala
Responsabilitati:
-prospectarea pietii imobiliare avand in vedere dezvoltarea portofoliului
de clienti vanzatori si cumparatori,identificand si contactand noi clienti
-prezentarea portofoliului de oferte, stabilind si dezvoltand relatii strict
profesionale cu clientii companiei,gestionand cererile potentialilor clienti
-acordare de consultanta de specialitate imobi-
liara,medierea si negocierea contractelor afla-
te in derulare,asigurand realizarea targeturilor
lunare stabilite si impuse de consiliul director
-promovarea imaginii companiei imobiliare
Accent Imobiliare doreste sa stabileasca rela-
tii de durata cu clientii sai,punand accent pe ca-
litatea serviciilor prestate in domeniul imobiliar.
Accent Imobiliare Real Estate Agency ...

Companie de consultanţă şi intermediere imobiliară
ANGAJEAZĂ:

BROKERI IMOBILIARI(agenţi imobiliari)

cu sau fără experienţă în domeniu.

Se oferă:
-contract de muncă
-căştiguri motivante
-comision procen-
tual atractiv din
vanzarile realizate
-maşină de serviciu
-telefon de serviciu
-program pregătire
-echipă dinamică
-şansă de realizare
-spaţiu cu locaţie
deosebită la bld.
-condiţii bune de
lucru în echipă

Se cere:
-multă seriozitate,studii finalizate, cunostiinţe PC
-domiciliul în Iaşi,permis conducere(nu neaparat)
-bună cunoaştere a oraşului şi zonelor sale
-fire energica cu atitudine pozitiva si f. optimista
-bună organizare şi planificare a muncii-de teren
-persoană persuasivă şi care poate comunica f.
uşor,cu capacităţi de manipulare şi negociere,
descurcăreaţă şi rezistentă în condiţii de muncă
cu stres şi program prelungit, punctualitate
-aspect fizic plăcut cu ţinută morală deosebită
-experienţa în domeniu(imobiliar,vânzări,asigură-
ri,bănci,etc.) poate să constituie un real avantaj
-trimite-ti C.V. la : accentimobiliare@yahoo.com
insotit de foto sau copie la C.I. a dumneavoastra