Gratis

Locuri de munca

RDU Point of View

Esti o persoana ambitioasa, cu un caracter puternic si care accepta provocari?

RDU Point of View te vrea in echipa sa!

Cerinte: - Cunostinte despre utilizarea pachetului Microsoft Office (nivel mediu spre avansat);
- Cunoasterea unei limbi straine (preferabil engleza, franceza, germana, italiana) reprezinta un avantaj;
- Carnet conducere categoria B (constituie un avantaj);
- Orientare catre client, initiativa, integritate;
- Atitudine proactiva, automotivat, flexibil si adaptabil;
- Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului: In domeniul pietei Real Estate, serviciile oferite de compania noastra reprezinta puntea dintre cele doua motoare de dezvoltare: vanzatorii (dezvoltatori, investitori etc) si institutiile de finantare, preponderent reprezentate de catre client, care genereaza intregul proces. Noi ne ocupam astfel de medierea celor doua parti si este treaba noastra sa ne asiguram ca procesul este unul cat mai eficient.

Beneficii: - Programul este flexibil;
- Colaborare pe baza de comision.