Publicat 04 Aug 2020 | Expiră 04 Sep 2020

Traducător online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel avansat a limbelor străine (dacă cunoști mai mult de o limbă straină este un avantaj - engleza, franceza, germana, italiana,spaniola, rusa,ucraineana, araba,etc.);
- Atent la detalii, acuratețe în exprimare, exigență și rigurozitate.
- Studii medii sau superioare (preferabil Limbi străine)
- Cunoștințe de operare calculator: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet browsing;
- Persoană activă și comunicativă

Descrierea jobului

În calitate de Traducător online, principalele responsabilitati vor fi:
- Activități de traducere a documentelorscrisorilor etc.dinin limba straina
- Verificarea calitativă a traducerilor și finalizarea acestora în timp util
- Preluarea și inregistrarea comenzilor de traducere, facturare
- Analiza proiectelor, ofertarea, confirmarea comenzilor, verificarea documentelor traduse, transmiterea proiectului
- Menținerea legăturii cu colegii si clientii;
- Pregătirea traducerilor autorizate/legalizate etc.;
- Participare activă la îmbunătățirea metodelor de lucru.

Beneficii;
- Atmosferă de lucru plăcută – lucrezi de acasă în regim de Home office (cu program de muncă full, part time).
- Sprijin și încurajare – echipă tanară și prietenoasă.
- Salariu atractiv.
- Oportunități de dezvoltare in domeniu.
TE ASTEPTAM CU DRAG IN ECHIPA NOASTRA! DEPUNE CV SI VEI FI CONTACTAT IN CEL MAI APROPIAT TIMP!

Agenția noastră de traduceri este o echipă de traduceri profesionale. Muncim din greu pentru a oferi soluția optimă de limbă pentru fiecare client.

Am adunat un personal impecabil de experți. Dispun de cel mai important avantaj - experiența de muncă gigantică. Specialiștii noștri au participat în mod repetat la diferite evenimente: întâlniri diplomatice, seminarii deschise, expoziții, negocieri comerciale și multe altele. Echipa noastră include și ghizi turistic profesioniști care oferă interpretare. Aplicăm cele mai bune practici în organizarea proceselor de afaceri. Avem un record puternic de realizări și cooperare cu marile companii europene și străine, traduceri în cadrul expozițiilor, proiecte de construcții de obiecte mari, cataloage de produse. Sperăm întotdeauna la o cooperare lungă și fructuoasă atunci când începeți o lucrare cu un nou client. Oferim reduceri clienților noștri obișnuiți și mari. Lucrăm cu traducători care au experiență de muncă cuprinsă între 5 și 20 de ani. Sunt profesioniști.

Expirat
Traducător online  -  LANGUAGE PROJECTS LIMITED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles