Tehnician sisteme pentru filtrarea apei -Bucuresti si Ilfov

Karetech RO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cauti un job stabil? Vino in echipa noastra!

Avem ca obiect de activitate instalarea, mentenanta si asigurarea garantiei sistemelor de tratare a apei -dedurizatoare - filtre - osmoza inversa - sterilizatoare uv - deferizare - desulfurare.

CERINTE POST:
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Mentinerea bunei relatii cu clientii;
  • Abilitati tehnice;
  • Permis categoria B - MUNCA DE TEREN IN BUCURESTI SI ILFOV;
  • Spirit de echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Rezistenta la stres;
  • Reprezinta un avantaj studii superioare cu profil tehnic, proaspat absolvent sau cu experienta in domeniul instalatiilor;
  • Nu este necesara experienta, toate cunostintele necesare vor fi acumulate la locul de munca.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Va executa operatii de instalare și de punere în funcțiune a sistemelor pentru filtrarea apei, va executa operații de specialitate;
  • Pune în funcţiune, programează, verifică echipamentele instalate;
  • Concepere solutie tehnica a proiectului;
  • Va asigura pentru echipamentele instalate service și mentenanță în garanție și postgaranție, la domiciliul clientului;
  • Va asigura aprovizionarea sistemelor pentru filtrarea apei cu materialele consumabile;
  • Va executa operatii de instalare și de punere în funcțiune a sistemelor pentru filtrarea apei;
  • Va executa operații de specialitate.

BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv: 3000-3500 ron (net) in functie de cunostintele detinute deja;
  • Program de lucru: luni-vineri;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Training specializat;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon de serviciu.

Echipa KARETECH RO ofera din 2005, servicii de calitate si produse la preturi competitive pentru FILTRAREA, TRATAREA SI PURIFICAREA apei .
Oferim consultanță pentru alegerea celor mai eficiente soluții potrivite clientului.

Realizam:

• Analiza apei;
• Dimensionarea sistemelor;
• Proiectarea instalatiilor;
• Transport si montaj;
• Punere in functiune;
• Intretinere ( mentenanta);
• Service si garantie.

Oferim solutii atat pentru sistemele rezidentiale, cat si industriale!
Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos