Gratis

Tehnician mentenanta industriala

Sandhar Technologies Ro S.R.L.

Candidatul Ideal

- Cautam persoane cu experienta in domeniul de intretinere si reparatii echipamente industriale;
- Cunostinte si experienta in utilizarea sculelor si a dispozitivelor de lucru, a aparatelor de masura si control specifce activitatii; folosirea lor corecta, eficienta si in deplina siguranta;
- Studii tehnice de specialitate (electromecanica, mecanica industriala);
- Cunostinte minime de electricitate constituie avantaj;
- Responsabil, corect, comunicativ si interesat sa isi imbunatateasca cunostintele;
- Adaptabil, receptiv, creativ, capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi;
- Curiozitate, rigoare, implicare, dinamism;

Descrierea jobului

Locatia job-ului: Prejmer, jud. Brasov

Asambleaza, dezasambleaza, instaleaza, testeaza și întreține cablajele, echipamentele, aparatele și dispozitivele electrice sau electronice, folosind uneltele potrivite;
• Efectueaza diagnosticul echipamentelor, sistemelor și componentelor electronice care funcționează defectuos, folosind echipamente de testare și unelte de mână, pentru a localiza cauza defecțiunii și a remedia problema;
• Diagnosticarea și repararea componentelor și dispozitivelor electrice defecte;
• Trebuie să urmeze procedurile departamentului și procesele fluxului de lucru;

Oferim:
- Salariu lunar net: 3500-5500 RON, in functie de experienta
- Perioada de training si acomodare;
- Salariu atractiv si competitiv pe piata;
- Sistem de bonusare in functie de performante;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara si dinamica;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Companie in plina dezvoltare.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024