Publicat 09 Dec 2019 | Expiră 09 Ian 2020

TEHNICIAN/INGINER SISTEME DE SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in instalarea/service-ul sistemelor de securitate
Corect, cinstit, calm, pragmatic, sociabil

Descrierea jobului

Asigurarea suportului tehnic prin telefon si email

ATENTIE, NU SE SOLICITA!
Muncă pe santier
Ore suplimentare
Munca in weekend
Deplasari si delegatii

BENEFICII
Pachet salarial foarte atractiv
Program fix fara ore suplimentare
Pachet Medical la Medlife (analize si consultatii)
Birou propriu
Apa, fructe, cafea la birou
Conditii de munca foarte bune, FARA STRES!
Posibilitate de promovare
Acces la cursuri, seminarii si alte activitati de formare profesionala
Acces la activitati de Team Building anual
Prime de Craciun si Pasti
Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv
Achizitii produse la preturi de producator
Spalari gratuite la masina personala

Spy Shop, este de peste 10 ani un brand regional puternic în industria de retail si distribuţie de sisteme de securitate si reprezintă la ora actuală un jucator de top în domeniu. In cateva cifre, Spy Shop inseamna peste 50 de mii de produse de securitate si supraveghere, peste 500 de branduri celebre, 50 de specialisti, sediu de business modern si depozit de peste 1000 mp, retea de magazine dedicate exclusiv sistemelor de securitate, 6 modalitati de plata, stocuri proprii permanente, suport tehnic profund consultativ, peste 50 de certificari si premii obtinute de alungul timpului.

Expirat
TEHNICIAN/INGINER SISTEME DE SECURITATE  -  SPY SHOP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles