Tehnician constructii lucrari civile - inginer sau arhitect

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer, specializat in constructia drumurilor sau un inginer specializat in constructia de lucrari civile sau chiar arhitect, cu diploma universitara de inginer de drumuri sau inginer de lucrari civile sau arhitectura.

Cerintele postului:

- nu e necesara experienta anterioara, dar se va aprecia experienta anterioara intr-o firma subcontractoare de lucrari civile din Romania;
- disponibilitate absoluta de a calatori;
- sa cunoasca obligatoriu engleza. Se va aprecia cunoasterea limbii spaniole. CV-ul, alaturi de scrisoarea de intentie, va trebui transmis la adresa monica.dumitrache@logissupport.ro;
- limba romana sa fie limba sa materna;
- sa cunoasca Excel si Microsoft Office;
- va fi apreciata in mod pozitiv experienta in constructia de cladiri;

Descrierea jobului

Persoana aleasa pentru acest post va avea urmatoarele responsabilitati:

- supravegherea, controlul, coordonarea si executarea de lucrari civile, atat in ceea ce priveste lucrarile de linii cat si lucrarile in subteran;
- realizarea masuratorilor si certificarea lucrarilor lunare;
- se va aprecia pozitiv cunosterea si experienta in organizarea, coordonarea si imbunatatirea echipelor de fierari, muncitori specializati in cofraje, tunele;
- caracter proactiv si responsabil, cu un mare grad de implicare fata de firma.

Beneficii:

- asigurare medicala, conditii economice interesante ce vor fi convenite conform valorii candidatului.

Salariu net lunar: intre 5000 lei- 6500 lei lunar + bonus anual de productivitate.

Firma subantreprenoare spaniola specializata in lucrari civile, cu un istoric relevant in Romania si cu multiple proiecte la activ, specializata in executarea diferitelor tipuri de lucrari civile: poduri, autostrazi, sosele, infrastructura feroviara, lucrari de canalizare.
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos