Gratis

Stivuitorist – Brasov

ERPA HR
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

- Experienţa pe stivuitor minim 1 an de zile;
- Autorizaţie valabila si talon vizat;
- Persoană dinamică și responsabilă;
- Disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Cu ajutorul stivuitorului se vor urca/cobori paletii cu marfa de pe rafturile depozitului
- Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite
- Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit

Beneficii:

Salariu: 3500 RON NET
Tichete de masă: 30 RON / zi
Transport asigurat pe rutele companiei.

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024