Publicat 28 Oct 2020 | Reactualizat 02 Dec 2020 | Expiră 27 Dec 2020

Specialist Social Media

1 post

Candidatul ideal

  • Studii superioare de profil (Marketing, Relații Publice, etc);
  • Creativitate, inițiativă și dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi);
  • Bună cunoaştere a instrumentelor MS Office (Word, Excel, Power Point), Corel Draw, Photoshop, social media.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Mentinerea vizibilității brandului prin diferite campanii și evenimente;
  • Scrierea, editarea și corectarea textelor din materialele promoționale, ilustrații, etc.;
  • Comanda materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
  • Plasarea și monitorizarea blocurilor de publicitate pe rețele sociale;
  • Creșterea vizibilității conținutului social al companiei.
Beneficii:
  • Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanță;
  • Lucru într-un colectiv tânăr, ambițios și profesionist;
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână sau part-time;
  • Libertate de creație și perspectivă în dezvoltare profesională.

Oceano is a B2B marketplace that empowers thousands of retail entrepreneurs in Central and Eastern Europe to access the best-fitted suppliers to stock their stores risk free, grow their businesses and become more efficient.

Our goal is to become one of the largest e-commerce project in Europe, based on Artificial Intelligence / Machine Learning.

Specialist Social Media  -  Oceano B2B Marketplace

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles