Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 25 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

SOFER COMUNITATE

CONFIDENTIAL
5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Transport / Distributie

Candidatul ideal

SC angajeaza sofer profesionist pt transport intracomunitar.

Cerinte:
- permis BCE
- card tahograf
- atestat marfa
- atestat ADR, minim colete
- experienta minim 1 an pe drumurile din Europa de Vest
- disponibilitate pt sejur de minim 2 luni
- seriozitate maxima
- CV

Se oferă:
- Contract pe România, perioada nedeterminata
- Remunerație corecta și la datele stabilite, 2200 - 2400 euro lunar (salariul inclus)
- Transport spre și dinspre camioane cu autoturism sau avion, decontat de societate
- Seriozitate si profesionalism

Descrierea jobului

transport rutier de mărfuri, trafic intracomunitar

Descrierea companiei

detalii exacte la interviu

SOFER COMUNITATE  -  CONFIDENTIAL