Gratis

Sofer B + C

TAVIANY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Sofer cat B + C / Sofer profesionist
  • Studii medii
  • Permis de conducere categoria B + C valabil, cu experienta de minim 2 ani în conducerea vehiculelor comerciale.
  • Capacitatea de a efectua incarcarea si descarcarea marfurilor in mod eficient si in siguranta

Descrierea jobului

  • Livrarea eficienta si in siguranta a marfurilor catre destinatiile desemnate, respectand regulile si reglementarile de conducere rutiera.
  • Incarcarea si descarcarea marfurilor in mod corespunzator.
  • Mentinerea vehiculului in stare buna de functionare si efectuarea verificarilor periodice ale acestuia.
  • Completarea documentelor necesare si respectarea procedurilor administrative legate de livrare si transport.
  • Respectarea standardelor de siguranta si securitate in timpul transportului.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024