Gratis

Sef Santier Instalatii

Frigotehnica S.A.

Candidatul Ideal

-Absolvent de studii superioare Universitatea Politehnica - Facultatea de mecanica;
-Experienta in cadrul unui santier de minim 4 ani;
-Experienta in a coordona personal;
-Permis categoria B;
-Persoana serioasa, organizata si responsabila;
-Dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea;
-Disponibilitate pentru deplasari/ relocari in functie de proiecte.

Descrierea jobului

-Coordoneaza personalul de pe santier pentru buna functionare a lucrarilor;
-Urmareste executia lucrarilor de montare, din punct de vedere al ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄respectarii prevederilor prescriptiilor tehnice si ale documentatiei tehnice de montare;
-Cunoaste legislatia în domeniu, prescriptiile tehnice, standardele si normativele;
-Coordononeaza si controleaza lucrarile de instalatii frigorifice astfel incat sa fie in conformitate cu normele de protectia muncii, protectia mediului si PSI;
-Urmareste planul de executie al lucrarilor;
-Stabileste si coordoneaza responsabilitatile personalului din subordine;
-Mentine legatura cu Project Managerul pentru a solutiona orice problema din santier;
-Planifica necesarul de material in functie de etapele lucrarii;
-Semneaza PV cu beneficiarul pentru a-l trimite Project Managerului pentru facturare;
-Raspunde de respectarea termenelor de executie.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024