Gratis

RESPONSABIL DE MAGAZIN

FRANCIZA ROMBEER S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Responsabilitati:

Berea artizanala este o bere vie si necesita curatenie de farmacie.

Responsabilul de magazin trebuie sa fie curat, calcat si devreme acasa.

Fiind bere vie, ii place sa se povesteasca despre ea, responsabilul de magazin invata, retine si duce povestea mai departe.

Berea artizanala se consuma repede, RESPONSABILUL DE MAGAZIN invata si aplica regulile de comert ( casa de marcat, program de gestiune, acuratete in lucru cu banii cash)

RESPONSABILUL DE MAGAZIN va avea grija de: - Curatenie magazinului - Aranjarea marfurilor - Prezentarea produselor - Vanzarea produselor - Generarea ideilor si observatiilor - Fericirea iubitorilor de bere.

Descrierea jobului

Lucram in 2 ture:

Tura 1

Saptamana 1 Luni, Marti - 10:00-22:00 Vineri, Sambata, Duminica - 10:00 - 22:00

Tura 4

Saptamana 2: Miercuri, Joi - 10:00 - 22:00

In acest moment recrutam colegi de vanzare in cadrul magazinului cu oportunitatea de a aplica pentru post de Manager Locatie.

Prin conceptul Franciza RomBeer a fost readusă în atenția românilor berea craft, făcută în țară și al cărei gust este inconfundabil și uimitor față de cel al produselor industrial. Într-un spațiu cu un design și o identitate vizuală deja cunoscute, vânzătorii te îndeamnă să deguști din zecile de feluri de bere și îți explică felul în care sunt făcute, care este diferența între diversele licori. Tot de la noi afli că berea de aici este un produs viu, un aliment absolut deosebit.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024