Gratis

Sales Customer Support (English) | 4700 LEI +COMISION!

PIATRAONLINE | GENERATOR DE INSPIRATIE
2 poziții

Candidatul Ideal

Prietenii te consideră cea mai bună gazdă atunci când vin în vizită? Ai mereu răspunsul la orice dilemă de organizare? Deja ne place de tine. Asaza-te la biroul cu vedere spre viitor si alatura-te celui mai mare magazin online Home & Deco din Romania: PIATRAONLINE.

Ce aduci tu în ecuație:

- Ești făcut să-i convingi pe ceilalți, dar și să-i faci să se simtă în largul lor. Pentru că ai mereu argumente și răspunsuri la orice întrebare
- Știi exact în ce folder e documentul pe care îl cauți, pentru că ești organizat din fire
- Ești vesel și îți place să fii eficient
- Preiei apelurile clienților și toate mesajele scrise din canalele alternative de comunicare
- Preiei comenzile online din România dar și cele din export
- Gestionezi, cu tact, sesizările și clienții dificili

Descrierea jobului

Ce aducem noi:
- Salariu fix net 4000 ron + 700 ron bonuri de masa + comisioane relevante din vanzari
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀- Credem că dacă meriți mai mult, ar trebui să primești mai mult
- Training-uri recurente pentru ca dezvoltarea ta devine jobul nostru
- Un birou ca un loc de joacă. Într-un spațiu care arată bine, te simți bine
- Shuttle pus la dispoziție în fiecare zi, dacă nu vrei să vii cu mașina personală
- Un mediu deschis către tehnologie și simplificare. Digitalizăm din ce în ce mai multe procese și stăm cu ochii pe cele mai noi tendințe în domeniu

Detalii suplimentare:
Program lucru: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Sambata: 10.00 - 15.00 (2 sambete/luna => 1 zi de luni libera)
Locatie: Aleea Teisani Nr. 137A, Sector 1, Bucuresti (In apropiere de Podul Otopeni)

Dezvoltare: Un Customer Support poate creste catre Consilier, Key Account sau alt departament la alegerea sa (daca abilitatile corespund cu criteriile jobului).

Alege-ți un job inspirat. Și dă inspirația mai departe!
​#HiringRockstars

De ce PIATRAONLINE? Pentru că suntem mai mult decât o companie, suntem o comunitate a pasionaților de frumos. Asta înseamnă că toți cei care ne împărtășesc aprecierea pentru design și arhitectură sunt primiți cu brațele deschise în familie. Showroomul și pavilionul exterior care îi inspiră pe toți cei care ne vizitează sunt și noul tău loc de joacă: un birou altfel care îți oferă spațiu să te dezvolți și să faci ceea ce îți place, un birou digitalizat, cu vedere spre viitor.

Nu vrem să lucrăm mai mult, ci mai eficient, așa că regândim constant procesele și tehnologiile și îți updatăm experiența pentru ca tu să dai tot ce ai mai bun în fiecare zi.

Simte-te ca acasă la noul tău job!
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024