Publicat 08 Mar 2017 | Reactualizat 05 Apr 2017 | Expiră 09 Apr 2017

Responsabil echipa Back Office Q File

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;

- nivel lingvistic: foarte bune cunostinte de Franceza; Limba Engleza nivel mediu reprezinta un avantaj;

- Foarte bune cunostinte de MS Office (in special Excel - tabele pivot, functii, gestionare baze de date, realizare de reportinguri si interpretarea lor);

- Cunostinte VBA constituie un avantaj;

- Experienta in tratarea subiectelor de calitate (incidentologie sau fabricatie sau post vanzare);

- Autonomie, capacitate de animare si adaptare;

- Capacitate de lucru in echipa si in transversal;

- Buna orientare client

Descrierea jobului

- Este responsabil de coordonarea activitatilor back office de administrare a procesului Q-File (completarea voletului Calitate din fisa RFQ = request for quotation), precum si de administrarea indicatorilor asociati.

- Organizeaza si anima echipa in scopul realizarii misiunilor si obiectivelor care ii sunt incredintate;

- Garanteaza obtinerea rezultatelor, disponibilitatea resurselor si ameliorarea continua a competentelor si a eficientei;

- Contribuie direct la performanta durabila a companiei, sprijinindu-se pe motivarea echipei, prin punerea in practica a conceptului Renault Management Way:

o Aliniaza actiunile membrilor echipei la strategia intreprinderii (rol de Lider)

o Dezvolta performanta membrilor echipei si ii acompaniaza (rol de Coach)

o Ghideaza si orienteaza membrii echipei catre viitor, progres si inovare, necesare progresului intreprinderii (rol de Vizionar)

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Responsabil echipa Back Office Q File  -  Grup Renault Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles