RESPONSABIL ACHIZITII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, de preferat domeniul economic;
  • Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate;
  • Deschidere spre a învăţa lucruri și strategii noi;
  • Atenție la detalii;
  • Cunoștințe de limbă engleză – minimum nivel mediu.

Descrierea jobului

Punctul de lucru se află pe Calea Chișinăului, nr. 6, jud. Iași.
  • Se ocupă de procesul de achiziție de materii prime, materiale de ambalare, diverse consumabila fabrica, diverse servicii;
  • Urmărește traseul contractelor până în momentul semnării de către părţi, asigură păstrarea acestora;
  • Gestionează relația cu furnizorii/producătorii de materie primă, materiale;
  • Negociază condițiile comerciale cu furnizorii urmărind încheierea contractelor în cele mai avantajoase condiții;
  • Evaluează relația cu furnizorii actuali și potențiali;
  • Asigură înregistrarea, evidența și gestionarea documentelor intrate/ieșite;
  • Asigură în timp util expedierea/primirea prin poșta/curier a tuturor documentelor;
  • Asigură corespondența cu furnizorii și asigură primirea/expedierea documentelor de transport;
  • Contactează furnizorii pentru clarificarea și rezolvarea problemelor apărute;
  • Arhivează în bune condiții documentele de transport.

Suntem o echipă tânără, formată exclusiv din profesioniști în domeniu, medici veterinari cu un puternic atașament față de animale și o profundă înțelegere a nevoilor clienților noștri, suntem un vector de schimbare pe piața veterinară.

Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos