Gratis

REPREZENTANT VANZARI B2B

GLOBAL MAT INSTALL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

In echipa noastra de vanzari ne dorim sa atragem in continuare colegi valorosi, pentru noi ideal fiind sa aiba:
  • Experienta anterioara in vanzari in domeniul tehnic (de preferat instalatii / constructii) ;
  • Cunostinte bune de operare PC (Office) si bune abilitati de comunicare;
  • Studii superioare (tehnice – constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Avem si noi aceleasi responsabilitati cunoscute pentru un job de vanzari... Noi insa ne dorim sa le facem foarte bine, dar si simtindu-ne la fel de bine in tot acest timp :)
Astfel, cerintele noastre ar fi:
  • Gestionarea portofoliului de clienti alocati;
  • Prospectarea de potentiali clienti ;
  • Ofertare si contractare, atat pentru distributia de produse de ventilatie industriala, cat si pentru proiecte (executia si montajul sistemelor de ventilatie industriala) ;
  • Incadrarea in obiectivele lunare de volum de vanzari stabilite.

Descrierea companiei

Infiintata in 2008, compania noastra:

  • este in topul firmelor producatoare de tubulatura de ventilatie si climatizare din Romania. Fabrica noastra din Jilava are peste 6500 mp spatiu productiv, capacitatea mare de fabricare recomandandu-ne ca principal partener al antreprenorilor de instalatii si constructii. Iar pentru un vazantor, distribuirea propriilor produse si servicii reprezinta un mare avantaj competitiv.
  • este una dintre cele mai mari companii din tara specializate in executia si montajul "la cheie" a instalatiilor de ventilatie, avand in portofoliu mari proiecte (santiere) in toata tara.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024