Gratis

Reprezentant Vanzari TeleSales Orange

ULTRASSS SERVICES - CARS S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Ești dinamic și ai o adevarată pasiune pentru comunicare? Îți dăm oportunitatea să exersezi.
Vrei să iți construieşti o carieră în vânzări? Iti oferim o rampă de lansare.
Vino să faci parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

Ce ne dorim:
-Sa ai abilități excelente de comunicare şi relationare
-Putere de convingere
-Sa fii pozitiv si flexibil
-Perseverent In atingerea obiectivelor propuse
-Sa iti placă ce faci şi să fii un excelent team player

Ce vei face:
-vei relaționa cu clienții zi de zi ajutându-i să facă cele mai bune alegeri
-vei propune oferte adaptate in functie de nevoile clientilor vel participa activ la dezvoltarea portofoliului de clienti si volumul de vânzări, prin fidelizarea bazei de clienti
-vei contacta clientii existenti in vederea promovării produselor si serviciilor ENEL / PPC

Iti oferim:
-Un program flexibil in shifturi ca sa te poti bucura și de timp liber, Bonusuri de performantă şi challenge-uri motivante
-Mediu de lucru profesionist şi program de integrare
-Oportunități reale de dezvoltare rapida
-Sistem atractiv pentru recomandari facute in vederea atragerii de noi angajati
-Posibilitatea de crestere profesionala avand sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performanta

Nu ai experienta necesara pentru a incepe o cariera? Nici o problema, vino in echipa noastra si te invatam noi!
Mizam pe dorinta de invatare si implicare a noului coleg cu dorinta continua de a ne dezvolta impreuna!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024