Gratis

Area Sales Manager – echipamente Igiena si Sterilizare

TEHNOPLUS MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

• studii superioare;
• experienta in vanzari, de preferinta in domeniul echipamentelor medicale, minim 2 ani;
• cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point);
• cunoasterea procedurii de achizitii publice;
• cunoasterea limbii engleze scris/vorbit;
• excelente abilitati de comunicare;
• lucru in echipa;
• perseverenta, corectitudine, implicare;
• dinamism, flexibilitate, adaptabilitate;
• permis de conducere auto categoria B;
• disponibilitate pentru deplasari frecvente.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități
• identifica noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea si contactarea potentialilor clienti;
• promoveaza produsele din portofoliul companiei;
• realizeaza ofertele, incheie contractele cu clientii si urmareste derularea acestora;
• participa impreuna echipa de sales support la intocmirea documentatiei pentru licitatiile publice;
• mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti.
•participa la congrese si evenimente din domeniul medical

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Asigurare medicală privată după perioada de probă;
• 21 zile de concediu;
• Salariu motivant;
• Telefon de serviciu;
• Mașină de serviciu;
• Mediu de lucru dinamic și profesionist;
• Posibilitate de dezvoltare profesională;
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Cu o experienta de 30 de ani pe piata medicala din Romania, misiunea Tehnoplus Medical este de a contribui la îmbunătățirea serviciilor medicale prin furnizarea de produse de înaltă calitate precum și prin asigurarea suportului calificat (întreținere și service).

Multi factori contribuie la succesul nostru, dar nimic nu e mai important decat oamenii nostri. Echipa profesionistă Tehnoplus Medical este dotată cu abilități excelente, cunoștințe tehnice remarcabile și este dedicată oferirii celor mai bune servicii clienților noștri.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024