Publicat 20 Mai 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 19 Iun 2021

REPREZENTANT VANZARI APARATURA LABORATOR, STICLARIE,REACTIVI

2 posturi

Candidatul ideal

  • Absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, horticultura, chimie alimentara;
  • Bune cunostiinte dе operare PC, pachet MS Office;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj;
  • Permis cat. B constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Procesarea ofеrtelor si a comenzilor;
  • Urmarirea livrarilor produselor speciаlizatе;
  • Posibilitate de avansare, dupа perioada de adaptare/training pe post de senior salesman.
  • Interesul companiei este EXACT promovarea asistentilor vanzari ca senior salesman.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Contract de Munca (perioada nedeterminata);
  • Program de lucru 9-17:30;
  • Posibilitati reale de avansare rapida si traininguri anuale.

REDOX LIFE TECH SRL este o companie infiintata in 1995 , lider pe piata specializata de comert cu aparatura de laborator, reactivi chimici si consumabile.
Fiind o piata de nisa cu produse utilizate in mediul industrial, stiintific sau cercetare/dezvoltare este necesara
calificarea candidatilor in domeniile de mai sus.

REPREZENTANT VANZARI APARATURA LABORATOR, STICLARIE,REACTIVI  -  REDOX LIFE TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles