Gratis

Agent de Vanzari - Scule profesionale

SC KREATIV SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg pasionat de vânzări si cu experienta in domeniul de vanzari B2B care sa indeplineasca cat mai multe din urmatoarele criterii:
  • Experiență demonstrată în vânzări B2B, preferabil în domeniile: scule, unelte de gradinarit, bricolaj;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și menține relații de încredere cu clienții;
  • Orientare către atingerea obiectivelor, cu abilități bune de planificare și organizare;
  • Studii tehnice și cunostinte de baza in utilizarea calculatorului;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitate pentru munca de teren, deplasari in tara;

Persoana cu atitudine pozitiva,dinamica si cu dorinta de perfectionare pe plan profesional!

Descrierea jobului

Kreativ SRL, o companie stabilă și în continuă dezvoltare, cu o prezență de mai bine de 20 de ani pe piața din România, lider pe piața de import și distribuție a sculelor profesionale, uneltelor de gradinarit de calitate si articolelor de bricolaj, este in cautarea unui coleg pasionat de vanzari și orientat spre rezultate, pentru a se alătura echipei noastre in calitate de Reprezentant de Vânzări in cadrul Diviziei de scule Bolman.

Responsabilități principale:
  • Gestionarea și consolidarea relațiilor cu clienții actuali din zona alocata:
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea și prospectarea noilor parteneri B2B, tip revanzatori persoane juridice ( magazine de scule, depozite materiale de constructii, garden centers, etc) din zona alocata;
  • Ofertarea produselor distribuite de Kreativ SRL, negocierea și încheierea contractelor;
  • Gestionarea eficientă a ciclului de vânzare B2;
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și actualizarea bazei de date cu informații relevante;
  • Analiza competitorilor și tendințelor de piață.Ce iti oferim:Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanțe;
  • Autoturism, laptop și telefon pentru a te susține în activitatea de teren;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator, unde vei avea posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile și cariera;
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie stabilă cu o reputație solidă, si un portofoliu variat de produse de calitate, provenite direct de la producători și distribuite în exclusivitate.
Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. Mulțumim anticipat tuturor aplicanților pentru interesul acordat!

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră și să contribui la consolidarea prezenței noastre în piata de scule si unelte de gradinarit !

Termen limită pentru aplicare: 15.03.2024

Descrierea companiei

Despre noi:
Kreativ SRL, .

Suntem specializați în importul sI distributia de produse de calitate din domeniul instalațiilor termice și sanitare, scule electrice, scule de mana profesionale, unelte de gradina și diverse produse de bricolaj, fabricate de producători de renume din: Italia, Spania, Germania, Cehia, Mexic, Japonia, Ungaria , etc.

Pentru mai multe informații despre Kreativ SRL, te invităm să vizitezi website-ul nostru: https://bolmanindustries.ro
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024