Gratis

Referent Economic/ Office Manager

FABRICA DE BERE GRIVITA

Candidatul Ideal

Abilitati bune de comunicare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii;
Persoana organizata;
Atitudine proactiva;
Cunostinte bune de contabilitate si operare a sistemelor informatice specifice;
Cunostinte solide de Resurse umane si personal.
Capacitate de lucru tip multitasking si abordare flexibila.

Descrierea jobului

Asigura corectitudinea si integralitatea datelor pentru departamentul contabil si pentru directorul general;
Mentine legatura cu departamentul de contabilitate pentru a transmite documente, informatii, etc;
Întocmește, impreuna cu directorul general, bugetele anuale și execuția bugetară, urmărește încadrarea cheltuielilor în bugetul aprobat;
Facturare și urmărire a plăților;
Efectuarea operatiilor in numerar;
Evidenta furnizorilor in vederea intocmirii scadentarului de plati;
Gestionarea resurselor umane in relatia directa cu procesul de recrutare, angajare, derulare si incetare a raporturilor de munca ale salariatiilor;
Alte task-uri conform fisei postului.

Descrierea companiei

Fabrica de bere arizanala cu zona de servire

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024