Publicat 14 Ian 2020 | Expiră 14 Feb 2020

Recruiter Work & Travel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In principiu doritori de aventuri,distractii si experiente noi, fara nici o grija

Nerabdatori sa transmita „virusul” Work and Travel din prisma propriilor experiente.

Cunostinte de viata la nivel international de preferat experiente pozitive si nu, NU este vina noastra daca ai avut o experienta neplacuta

Comunicativi,neglijenti, practici, increzatori, rebeli, fara spirit de echipa, preferabil pe stil American ( ME, MYSELF and I )

Studenti la zi sau cu diploma vietii

Limba – Minim limba romana, engleza este un plus

Gandire critica – Este CRITIC sa gandesti singur(a)

Abilitatea de a povesti din experienta – De preferat in propozitii complete, formulate de catre tine, in limba romana, stim ca esti deja American

Abilitatea de a comunica cu persoana din fata ta – Sa vorbesti, NU sa reciti, cu persoana NU cu biroul

Inteligenta Emotionala – Vorbitul nu este strigat, este normal sa suferi dar nu la telefon sau la birou, departamentul de control ofera consiliere gratuita

Cunostinte tehnologice – Ce este Google?, Ce inseamna „Share”, Excel este mai mult decat linii, Word nu este un lux, Exista viata dupa Facebook/ Instagram, Ce este o Imprimanta?

Si nu in ultimul rand – A fi organizat(a) , it’s a „thing” , DA se practica!

Descrierea jobului

Responsabilitati

Prezenta la birou – preferabil in orele prestabilite

Sa intalnesti multi studenti cu care sa iti impartasesti cunostintele

Sa asculti muzica pe youtube, daca devine plictisitor nici magazinele online nu sunt de neglijat

Sa stai pe facebook si instagram cel putin 2/3 ore pe zi
Sa dai telefoane „Hands Free”

Sa te intalnesti cu studenti la Facultate sau la cafea

Daca poti sa mai inscrii cate o persoana, te si platim

Beneficii

Salariu, bonusuri si comisioane
Dobandesti experienta in socializare
Posibilitatea de a participa in programe Work and Travel SUA si Europa GRATUIT!
De a cunoaste o multime de studenti (e)
Posibilitatea de a imbunatatii limba romana si engleza

Descrierea firmei: google it si vei afla sau find us on Facebook.

Expirat
Recruiter Work & Travel  -  USTRAVEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles