Gratis

Administrare pagina Web / Procesare comenzi

RAITMAN A&B S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Receptioner marfă - Administrare pagină Web la Raitman A&B este o persoană tânără, dinamică și motivată, cu o atitudine pozitivă și dorință de a se dezvolta profesional într-un mediu dinamic și competitiv.
Candidatul ar trebui să aibă cunoștințe de bază în gestionarea paginilor web și în utilizarea sistemelor informatice sau să fie dispus să învețe rapid aceste aspecte ( se asigura training ). Experiența anterioară în administrarea paginilor web sau în domeniul recepției mărfii este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Fiind într-o poziție care implică interacțiunea cu clienții și furnizorii, candidatul ar trebui să aibă abilități excelente de comunicare verbală și scrisă. Capacitatea de a comunica clar și eficient cu toți cei implicați în procesul de recepție a mărfii și în administrarea magazinului online este crucială.
Capacitatea de a gestiona eficient timpul și sarcinile, prioritizând lucrurile importante, este esențială pentru a asigura o desfășurare lină a activităților zilnice.
Raitman A&B este o companie care încurajează inovația și dezvoltarea continuă. Astfel, candidatul ar trebui să fie proactiv în a-și îmbunătăți abilitățile și să fie deschis să învețe lucruri noi, fie că este vorba despre proceduri interne sau despre tehnologii noi în domeniul administrării paginilor web.
Prin urmare, candidatul ideal pentru acest post ar fi o persoană entuziastă, cu o atitudine pozitivă și dorința de a se implica activ în operațiunile companiei, contribuind astfel la succesul și dezvoltarea acesteia.
Limba maghiara nu este obligatorie dar constituie un avantaj deasemenea si permisul de conducere Cat. B.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Receptionarea cantitativă și calitativă a mărfii.
- Introducerea datelor în sistemul de recepție a mărfii.
- Etichetarea și aranjarea mărfii în depozit.
- Actualizarea site-ului web cu noi produse.
- Ambalarea produselor comandate pe site pentru expediere.

Beneficii ale Angajatului:

- Oportunitate de învățare continuă în domeniul gestionării stocurilor și administrării paginilor web.
- Implicare într-o afacere de familie în continuă dezvoltare.
- Lucrul cu produse de calitate și contribuția la îmbunătățirea sănătății clienților.
- Oportunitatea de creștere profesională.

Raitman A&B este specializată în comercializarea de produse tehnico-medicale, vitamine, consumabile medicale, produse pentru îngrijirea bebelușilor, saboți medicali și multe altele. Cu o prezență puternică în farmacii și pe propriul site web, compania oferă produse de înaltă calitate și servicii excelente clienților săi. Dedicată și orientată către inovație, Raitman A&B continuă să se dezvolte și să aducă soluții complete și fiabile pentru sănătate și bunăstare.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024