Gratis

Specialist Ofertare Mobilier

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Compania noastră este în căutarea unui Specialist Ofertare Mobilier talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre de proiecte de design interior. Candidatul ideal va avea abilități excelente de leadership, o înțelegere profundă a proceselor de proiectare și construcție și o pasiune pentru excelența arhitecturală.
Cerinte:
- Diplomă în arhitectură, design interior, management sau un domeniu relevant.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.
- Atenție la detalii și abilități organizatorice remarcabile.
- Certificări relevante în managementul de proiect.

Descrierea jobului

- Coordonarea și gestionarea proiectelor de amenajare de la concept la finalizare.
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, asigurându-se ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄că nevoile și așteptările acestora sunt îndeplinite.
- Supravegherea echipelor de proiectare și montaj, asigurându-se că toate activitățile se desfășoară conform planului și standardelor de calitate.
- Monitorizarea progresului proiectului și gestionarea bugetului, programului și resurselor.

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
- Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri.
- Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
- Proiecte inovative și de amploare.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.