Programatori back-end .NET (C#) - REMOTE

Geny Systems - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2000 - 2500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cel putin 2 ani experienta recenta cu C# si vorbitor de limba franceza.

Descrierea jobului

Salariul depinde de pozitie si proiect, cu un interval intre 2,000 EUR si 2,500 EUR net.
Cunostinte de programare orientata pe obiecte si tehnici de dezvoltare bazate pe standarde si modele (MVC, Entity Frameworks, Dependency Injection, etc.). Dornic sa invete tehnologii noi.

Firma tinara si in crestere, cu un flux consistent de clienti si proiecte, in principal in domeniul IT dar nu numai. Mai multe detalii de discutat cu ocazia primului interviu.
Publicat 24 ian. 2022 Reactualizat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos