Publicat 23 Mai 2017 | Expiră 24 Iun 2017

Programator PHP - Nivel avansat

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi pasionati de programare, dornici sa lucreze in proiecte pentru clientii nostri din Romania, cat si din tari precum SUA, Anglia, Scotia, Norvegia sau Germania.

Cunostinte necesare:
- Cunostinte teoretice de programare procedurala si OOP
- PHP. Experienta cu CMS-uri sau framework-uri este considerata un plus
- HTML si CSS
- Javascript

Descrierea jobului

Vei lucra la proiecte variate, atat ca tehnologie cat si ca dificultate. Trebuie sa iti poti gestiona timpul eficient si sa comunici intr-o maniera clara, atat cu membrii echipei dar si cu clientul atunci cand e nevoie.

Alte cerinte:
- Seriozitate
- Capacitate de a lucra sub presiune
- Dorinta de a invata

Beneficii:
- Program flexibil
- Posibilitatea de a lucra de acasa 1-2 zile pe saptamana
- Suport in dobandirea cunostintelor noi
- Posibilitatea de a avansa ierarhic rapid si de a beneficia de o serie de bonusuri oferite periodic in cadrul echipei

Oferim solutii Web variate, de la magazine online la proiecte personalizate care au ca scop optimizarea proceselor interne ale clientilor sau aplicatii pentru mobil.

De asemenea, avem propriile idei pe care dorim sa le dezvoltam.

Ne place sa experimentam si sunt deschisi catre tehnologii noi.

Expirat
Programator PHP - Nivel avansat  -  Wise Systems International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles