Publicat 22 Mai 2008 | Reactualizat 20 Iun 2008 | Expiră 22 Iun 2008

programator JAVA / J2EE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun cunoscator al tehnologiilor Java/J2EE,Struts si/sau Hibernate.
Disponibilitate de lucru pentru minim 6 luni in Franta.
Spirit de echipa, usor adaptabil la intrarea intr-un mediu nou si intr-o echipa de lucru multinationala.

Descrierea jobului

Misiunea: integrarea in echipele de proiect din Franta, proiecte cu aplicabilitate in domeniile web/telefonie, bancar si aplicatii de gestiune (in functie de proiectul si locatia aleasa). Activitatea se va desfasura in strainatate (Franta), pentru minim 6 luni, la unele proiecte putandu-se intinde la citiva ani.

Beneficii: pachet salarial atragator, participarea la proiecte importante, experienta internationala

LVA este o firma mixta romano-franceza care activeaza in domeniul serviciilor de dezvoltare software pentru Franta si Romania, cu clienti si utilizatori finali pe 5 continente.
Proiectele in care suntem implicati sunt mari, ambitioase si serioase.
Echipa este una tinara si dinamica.

Expirat

programator JAVA / J2EE  -  LVA Import Export SRL