Bucatar pizza / Specialist preparare pizza 3600 lei - 4600 lei

Ma Pizza BRASOV
4 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei MaPizza Brasov și devino parte dintr-o experiență autentică de preparare a pizzei!

Mai multe detalii la nr de telefon: 0730.080.300

Cerințe:
  • Pasiune pentru pizza (Fie ca ai sau nu experienta, te invatam noi)
  • Dorință de a învăța și a se dezvolta continuu
  • Bun simț și atenție la detalii

Descrierea jobului

  • Prepararea pizzei în conformitate cu standardele noastre de calitate
  • Asigurarea igienei și curățeniei în zona de lucru
  • Gestionarea și organizarea eficientă a ingredientelor
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea fluxului de lucru optim
  • Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți prin servirea pizzei proaspete și delicioase

Ce oferim:
  • Loc de muncă stabil
  • Pachet salarial atractiv
  • Tickete de masă
  • Program flexibil
  • Recunoașterea performanței

Ma Pizza Brasov este o pizzerie apreciată pentru calitatea sa superioară și pasiunea pentru servirea clienților încă din 2019. Ne străduim să oferim o experiență gastronomică excepțională și suntem mândri de echipa noastră dedicată și unită.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024