Personal hotelier - Salariu intre 3000 - 10.000 RON NET / Luna

AOL FIRST HOLDING SRL
25 poziții

Candidatul Ideal

Nivel de studii:
Studii medii sau gimnaziale, in functie de postul ocupat;
Calificari / Specializari Necesare:
Cursuri speciale pentru familiarizarea cu politicile şi procedurile hotelului (receptioner, camerista, lucrator bucatarie, etc.)
Cunoaşterea la nivel conversational a unei limbi străine de circulaţie internaţională, preferabil limba engleză, pentru receptioneri;

Competenţele postului:

*dedicare lucrului cu clienţii;
*atitudine pozitivă;
*aptitudini de comunicare;
*spirit de observaţie şi atenţie la detalii;
*amabilitate, toleranţă, calm;
*flexibilitate, asumarea responsabilităţilor;

Descrierea jobului

Răspunde de calitatea serviciilor oferite clienţilor hotelului pentru sectorul de alimentatie publica si sectorul de cazare,
Răspunde de menţinerea unor standarde înalte ale igienei, ale aspectului şi curăţeniei în toate activităţile desfăşurate în cadrul complexului hotelier;
Isi indeplineste cu simt de raspundere toate atributiile din fisa postului;
Anunţă cu promptitudine managerul pentru defecţiunile ivite la echipamente, instalaţii sau tablouri electrice.
Răspunde de respectarea instrucţiunilor verbale sau scrise transmise de superiorul sau si de Managerul General al Hotelului.
Se comportă atent şi ospitalier cu clienţii, comunică folosind un ton politicos, transmite informaţiile cu operativitate.
Are o atitudine politicoasă atât faţă de clienţi şi colegi, cât şi faţă de alte persoane cu care vine în contact în cadrul hotelului.
Răspunde de menţinerea unui climat favorabil îndeplinirii sarcinilor de lucru.
Răspunde de identificarea cerinţelor de servicii suplimentare ale clienţilor.

Beneficii:

Contract de munca in perioada estivala ( Aprilie 2024 - Septembrie 2024);
Cazarea si masa de pranz din partea casei;
Pachet salarial motivant in functie de experienta si competente;
Tichete de masa si bonus de performanta;

Complexul hotelier Costinesti isi deschide portile pentru sezonul estival 2024!
Suntem convinsi ca oamenii sunt cheia succesului unei afaceri!
Pretuim oamenii si competentele lor!
Daca vrei sa lucrezi dar sa ai si marea aproape, noi iti putem indeplini aceasta dorinta!
Fa-ti bagajul si vino la Costinesti!
Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024