Gratis

Ospatar / Hostess

PETRESCU ADINA-MIHAELA-CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE
3 poziții

Candidatul Ideal

1. Ospatar /Ospatarita:
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii
  • Experienta in industria ospitalitatii de min. 2 ani
  • Calificare ospatar – reprezinta un avantaj
  • Carnet de conducere si masina personala (se deconteaza combustibilul)
2. Hostess
  • Experienta anterioara intr-un rol similar in industria ospitalitatii este un mare plus
  • Orientare catre client si determinare de a depasi asteptarile acestora
  • Abilitati excelente de comunicare, amabilitate, atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Servirea clientilor cu profesionalism si amabilitate
  • Preluarea comenzilor si asigurarea unui serviciu rapid si precis
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experienta placuta pentru clienti
2. Hostess
  • Primirea si gestionarea rezervarilor preluate de la clienti (telefonic, online)
  • Comunicare activa cu clientii, oferind asistenta si raspunzand prompt la solicitarile acestora (informatii legate de program, meniu etc.)
  • Primirea și îndrumarea clienților la sosirea acestora in restaurant, asigurandu-se ca fiecare vizita este o experienta placuta

Restaurant cu traditie în industria ospitalității situat in zona Chitilia – Mogosoaia.
Daca unul din cele doua roluri ti se potriveste, alatura-te echipei și fii parte dintr-o experiență culinară de neuitat!
Ce oferim:
  • Salariul 3500 net + tips zilnic (si generos datorita amplasarii)
  • Decontare transport (combustibil) + masa asigurata
  • Mediu de lucru plin de energie si colegi prietenosi
  • Oportunitati reale de avansare
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024