Gratis

OPTOMETRIST in Pitesti, Bucuresti si Brasov

OPTIMAC
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari constituie un avantaj - pentru rolul de consilier vanzari
  • Să fie atent la detalii, ordonat și implicat
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Orientare către rezultate și atingerea obiectivelor
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a oferi suport colegilor
  • Dorința de perfecționare si dezvoltare in domeniul optometriei si opticii medicale

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Abonament rețea de sănătate privată
  • Posibilitatea reală de avansare în carieră, bazată pe experiența dobândită și performanțe
  • Training-uri de specialitate
  • Bonusuri prin care îți răsplătim performanța
  • Discount pentru tine și familia ta la achiziționarea produselor din portofoliul OPTIMAC
  • Program flexibil (în ture: L-V: 09:00 - 17:00 / 11:00-19:00; S: 09:00-14:00 * 2 sâmbete pe lună)
  • Prime de sarbatori
  • Liber de ziua ta de naștere (zi plătită)
  • Bonus recomandare colegi noi
  • Contract de muncă perioadă nedeterminată
  • Mediu de lucru plăcut, stabil și optim pentru dezvoltarea unei cariere
  • Ideile și inițiativele sunt încurajate și apreciate

Descrierea jobului

OPTOMETRIST
  • Obligatoriu studii in domeniu in curs sau terminate
  • Experienta pe o pozitie similara NU este obligatorie
  • Efectuarea de consultații optometrice
  • Identificarea și evaluarea defectelor oculare
  • Prescrierea lentilelor de corecție
  • Instruirea și consilierea clienților în alegerea produselor optice potrivite
  • Promovarea produselor și a serviciilor companiei.

OPTIMAC este o firmă de optică medicală cu capital 100% românesc, înființată în anul 2011 în Brasov, care oferă servicii și produse de profil: rame de vedere, lentile de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii.

În primii 10 ani de activitate am produs și livrat peste 120.000 de ochelari de vedere, am deschis 8 puncte de lucru și suntem firma de optică medicală numarul 1 in Brașov, conform Topului Național Al Firmelor, emis de Camera de Comerț și Industrie Brașov, edițiile XXIV și XXV.
În prezent avem 8 magazine deschise în Brașov, unul în București și suntem într-o continuă expansiune.

Daca îți doresti să performezi alături de o echipă tânară și recunoscută pentru profesionalism, te așteptăm alături de noi să creștem frumos împreună.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024