Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Operator Sala de Jocuri

1 post

Candidatul ideal

Esti la inceput de drum, vrei sa te dezvolti din punct de vedere profesional, dar in acelasi timp ai nevoie de un program flexibil care sa-ti permita continuarea studiilor sau mai mult timp liber pentru tine ?
Noi iti oferim toate aceste lucruri plus independenta financiara si un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dinamica.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale?

  • Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a acitivitatii in sala de joc;
  • Servirea clientilor cu produse din protocol;
  • Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;
  • Alte atributii specifice jobului.

Noul nostru coleg poti fi chiar tu, daca:
  • Consideri ca vei putea indeplini cu succes sarcinile enumerate mai sus;
  • Esti o persoana sociabila/comunicativa;
  • Ai abilitati de calcul matematic;
  • Esti disponibil sa lucrezi in ture;
  • Iti doresti dezvoltare profesioanala si independenta financiara.
Oferim:
  • Salariu atractiv si competitiv pe piata;
  • Sistem de bonusare in functie de performante;
  • Tichete de masa;
  • Perioada de training si acomodare;
  • Echipa tanara si dinamica;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Companie in plina dezvoltare.

With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

Winbet represents a chain of 7 gaming halls in Romania, the most recent of them opened in 2018. Present in Romania since 2007, Winbet is one of the most prestigeous gaming halls on the market.

Operator Sala de Jocuri  -  SC NIKO GROUP COM S.R.L.