Gratis

Operator comenzi (pick & pack) - OTOPENI

Self Care Medical S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii la sediul companiei localizat in strada Avram Iancu, Otopeni.
  • Apt efort fizic moderat
  • Cazier judiciar curat
  • Studii generale finalizate
  • Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj

Descrierea jobului

  • Realizeaza operatiuni de ambalare manuala
  • Respecta normele de curatenie
  • Respecta procedurile interne
  • Respecta normele de siguranta a muncii
  • Strange ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈reperе conform comenzilor printаte
  • Pregateste comenzile pentru livrаre

Program de lucru
Luni-Vineri 08.00-16.30

Oferim
  • loc de munca stabil
  • salariu format din parte fixa (in functie de experienta si abilitati)
  • bonuri de masa si bonusuri de performanta

Descrierea companiei

testulbarza.ro
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024