OPERATOR Obiecte Decor - (posibil si cupluri)

Zeiler Recruiting - 17 poziții
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- seriozitate
- motivatie
- punctualitate
- flexibilitate
- limba germana nu este necesara, insa constituie avantaj

Descrierea jobului

MUNCA: Aveti de a face cu o munca simpla (control calitate, ambalat, asamblat), care nu necesita experienta si nici limba germana. Lucrati schimbul 1/ 2 / 3 schimburi intr-un centru logistic si o fabrica moderna si deschis, in apropiere de orasul universitar Ulm.
Limba germana nu este necesara dar daca exista persoane care cunosc germana, ar avea un avantaj.
Lurati cu diferite decoratiuni, umbrelute de vara, jaluzele, decoratiuni interioare.
Munca simpla si necomplicata. Ideal pentru femei/ cupluri. Insa si barbatii sunt bine veniti.
Se lucreaza 5/ 6 zile/ saptamana (depinde de sectie si comenzi).

CONTRACT DE MUNCA: cu angajator german + dupa Legea germana + Asigurare medicala germana
(fara detasare din Romania sau alte tari si fara pfa).
Dupa 9 luni posibilitate de preluare directa si marire de salariu!

SALARIU: € 12,45 brut/ora = Ca. € 1500-1700 net
(depinde de nivelul de impozitare, ore lucrate, sporuri)
Concediu, Sporuri, Bonus de Craciun + Bonus de concediu (vara)

CAZARE ASIGURATA: Cazari decente, cu camere de 2 persoane, posibilitati de gatit, baie
Costurile depind de zona de cazare. 250-300 de pers/ luna (in pret intra utilitatiile)
Angajatorul plateste avansul pentru fiecare angajat!
NAVETA LA MUNCA: Organizata zilnic de Companie

ACTE NECESARE:
1. Copie buletin/ faceti poza la buletin cu mobilul…
2. Fotografie pentru CV (o poza decenta cu dvs)
Noi va construim CV-ul in limba germana.

Daca veti fi acceptat/a, veti primi adresa de sosire!
Puteti calatori cu orice mijloc de transport doriti. Daca nu cunoasteti firme de transport, va
putem ajuta si sa va trimitem numere de telefon.

Mult succes!

Zeiler Recruiting este sucursala firmei Banuta-Zeiler Personalservice, infintata in anul 2012, cu sediul in Germania, care, prin seriozitate si profesionalism, a creat rapid o imagina buna candidatilor romani dar si angajatorilor germani din diferite domenii.

Zeiler Recruiting se ocupa cu recrutarea si plasarea fortelor de munca calificate din estul Europei, in special din Romania, pentru domeniul medical, ingrijire persoane si IT.

Prin cooperarea cu spitale, clinici, camine de persoane varstnice si companii de IT, punem mare accent pe indeplinirea obiectivelor candidatilor nostri pana la ocuparea locului de munca dorit, precum si dupa angajare.

Ne ocupam de toate demersurile necesare pentru/ pana la angajare si stam la dispozitia dumneavoastra si dupa ocuparea postului dorit.

Publicat 4 aug. 2022 Reactualizat 13 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022