New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

OPERATOR INTRODUCERE SI VALIDARE DATE

ALMIRA TRADE SRL
3 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Esti potrivit pentru acest daca indeplinesti urmatoarele cerinte:
-foarte bune cunostinte in EXCEL;
-atentie la detalii;
-persoana organizata;
-experienta pe un post similar consituie avantaj;
-studii superioare;
-spirit de echipa.

Job Description

Responsabilitati:
-intocmirea de preturi in programul EXCEL si verificarea acestora in magazin;
-verificarea existentei marfii in stoc;
-receptia bunurilor intrate in magazin;
-emiterea de facturi, avize, fise de magazin, etichete;
-listarea si verificarea facturilor in sistem;
-inregistrarea la zi a facturilor;
-intocmirea de note de intrare si receptie;
-receptionarea facturilor de marfa

Beneficii:
-salariu motivant + tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;
-oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
-bonusuri in functie de performante;
-contract perioada nedeterminata;
-prime de Craciun si Paste;
-posibilitate de avansare.

Company Description

SC ALMIRA TRADE SRL este o companie cu capital integral romanesc, specializata de 23 ani in comertul cu ridicata al produselor alimentare si cu o cifra de afaceri anuala de 30 milioane euro.

Published May 8, 2024 Updated May 8, 2024 Expires Jun 7, 2024