Gratis

Operator introducere date-Clinici&Laboratoare MedLife

MedLife SA
2 poziții

Candidatul Ideal

MedLife recruteaza Operator pentru introducerea si validarea in calculator a datelor specifice in Clinicile/Laboratoarele MedLife.

Profil candidat:
- rapiditate in operare pe calculator si atentie la detalii;
- disponibilitate la munca repetitiva;
- capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;

Descrierea jobului

  • Responsabilitati:
- efectuarea programarilor clientilor nostri;
- introducerea in sistemul informatic, conform instructiunilor, a dosarelor, implicit datelor, comunicate de medic;
- identificarea si corectarea erorile de scriere;
- sortarea si arhivarea electronica a documentelor medicale, impreuna cu medicul;
  • Beneficii:
- un loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale;
- abonament de servicii medicale pentru ei și familie;
- posibilitatea reala de a acumula experienta si de a promova in interiorul companiei.

Incurajam si debutantii sa aplice! Entuziasmul si disponibilitatea catre "nou" sunt asteptate cu bratele deschise!
Succes!

MedLife este cel mai mare furnizor de servicii private de sănătate din România. Compania operează cea mai extinsă reţea de clinici, una din marile reţele de laboratoare medicale, spitale generale şi specializate şi are cea mai mare baza de clienţi pentru Pachete de Prevenţie în Sănătate din ţară. Este, de asemenea, din punct de vedere al vânzărilor, una dintre marile companii private de sănătate din Europa Centrală și de Est.

Acțiunile emise de MedLife SA sunt admise la tranzacționare pe piața reglementată la vedere administrată de Bursa de Valori București, Categoria Premium, având simbolul de tranzacționare ″M″.

Grupul MedLife are un istoric de succes în ceea ce privește atât creșterea organică, cât și creșterea prin achiziții. Începând cu 2009 a deschis sau a achiziționat 83 de unități medicale. Echipa sa puternică si experimentată de management a fost capabilă să creeze si să gestioneze aceste oportunități de creștere, dobândind cunoștințe și experiență valoroase, care să îi permită găsirea celei mai bune căi pentru continuarea cu succes a extinderii.

Angajați sunt bunul cel mai de preț al companiei! Ne definește CALITATEA UMANĂ a personalului medical. Suntem o forță pentru că scriem, clipă de clipă, ISTORIA MEDICINEI PRIVATE din România.

Faptele sunt mărturia idealurilor noastre așa că te așteptăm să demonstrezi că poți SĂ CONSTRUIEȘTI ALĂTURI DE NOI!

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024