Gratis

Operator Productie

ERPA HR
8 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

• Disponibilitate la program de lucru în 3 schimburi (L-V)
• Experiența anterioară în operarea mașinilor si echipamentelor de productie
• Aptitudini de a rezolva problemele de bază ale mașinii.
• Atenție la detalii și capacitatea de a urma cu acuratețe procedurile standard de operare.
• Bune abilități de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

• Operare și monitorizare a echipamentelor de productie în conformitate cu procedurile standard de operare
• Efectuarea inspecției de rutină a mașinii, întreținerea și curățarea pentru a menține performanța optimă.
• Urmariea programelor și liniilor de producție pentru a îndeplini obiectivele de calitate, cantitate
• Menținerea înregistrărilor exacte de producție și raportarea oricarei discrepanțe sau probleme legate de calitate.

BENEFICII:

Salariu: 3100 RON Net
Tichete de masa: 30 ron/ zi lucrata
Al 13-lea salariu
Bonus trimestrial de performanta
Prima Paste si Craciun
Asigurare Medicala
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Transport asigurat din Ploiesti

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024