Gratis

Operator comenzi magazin online Limba Romana

Regal Fermierul SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințele noastre:

- Angajament;
- Abilitatea de a-ți organiza munca și de a coopera cu alți membri ai echipei;
- O abordare responsabilă a muncii;
- Inițiativă și implicare;
- Orientare catre client;
- Competențe informatice;
- Atenție la detalii, abilități de observație și acuratețe;
- Experienta intr-o pozitie similara in cadrul unui magazin online reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Procesarea zilnică a comenzilor primite;
- Mentinerea contactului cu clientii magazinului;
- Servicii de asistență clienți prin telefon sau e-mail;
- Gestionarea reclamațiilor primite;
- Mentinerea ordinii la locul de munca;

Pachet de beneficii:

- Un SALARIU COMPETITIV pentru această poziție, adaptat activității și nivelului tău de experiență;
- O atmosferă prietenoasă și mediu de lucru;
- Un loc de muncă stabil și ne dorim o colaborare pe termen lung;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Un loc de muncă profesionist;
- Sprijinul întregii echipe;

Pentru magazinul nostru online căutăm un coleg/ă cu bune abilități organizatorice și atenție la detalii.

Operator comenzi magazin online

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024