Publicat 19 Nov 2020 | Expiră 20 Dec 2020

OPERATOR COMENZI DE TRANSPORT - ONLINE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- DOMICILIU IN ZONA CLUJ-NAPOCA
​- BUNA CONEXIUNE INTERNET
- Nivel avansat franceza si engleza
- Notiuni in cat mai multe limbi de circulatie internationala constituie un avantaj
- Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Rapiditate in utilizarea computerului
- Flexibilitate
- Experienta in transport sau logistica constituie un avantaj

Descrierea jobului

Postul este remote, munca online (de acasa) 8h /zi. Instruirea si formarea initiala se vor face la biroul nostru din Cluj-Napoca.
Misiunea principala este introducerea in sistem a comenzilor de transport, pentru toate societatile din grup. Comenzile sunt majoritar in limba franceza dar exista comenzi si in germana, spaniola, engleza si olandeza.
In functie de departamente si/sau societati din grup, introducerea comenzilor se poate face in timp real sau in decalaj.
Programul de lucru poate fi usor flexibil, in functie de departamentul pentru care se introduc comenzi si in accord cu ceilalti colegi. Exp.: pentru departamentele care necesita comenzi in timp real, trebuie acoperita plaja orara de la ora 8 la 17 (GMT+1) adica 9 - 18 in Romania iar pentru departamentele care pot fi tratate in decalaj regula de baza este de +1 zi.
Oferim echipamentul informatic necesar pentru desfasurarea activitatii.
Beneficii:
Salariu motivant
Posibilitati de promovare

TLW GROUP este un grup de firme de transport implantat in 4 tari din Europa, care exploateaza peste 400 de camioane.

Expirat
OPERATOR COMENZI DE TRANSPORT - ONLINE  -  TLW GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles