Publicat 01 Apr 2019 | Reactualizat 29 Apr 2019 | Expiră 02 Mai 2019

Operator Calitate Flux

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii in domeniul tehnic/mecanic;
​- Cunostinte bune MS Office;
- Foarte bune cunostinte in domeniul tehnic;
- Capacitate de analizasi sinteza, initiativa;
- Disponibilitate obligatory pentru lucrul pe 2 schimburi.

Descrierea jobului

- Efectueaza pe piese, organe sau subansamble controale dimensionale, geometrice, de aspect sau de functionare necesitind stabilirea proceselor si mijloacelor de verificare care trebuiesc aplicate;
- Evidentiaza defectele constatate si stabileste originea lor atunci cand acestea nu necesita anchete aprofundate; -Utilizează mijloace de control universale;
- Lucreaza dupa fise si game de control, specificatii, desene, caiet sarcini, metode încercare

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Operator Calitate Flux  -  Dacia Group Renault

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles