Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Nemzetközi Kereskedelmi Szakértő - Magyar nyelven

VEO Worldwide Services
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Követelmények:
  • Két nyelv ismerete: legalább B2 szintű angol nyelvtudás és legalább egy másik idegen nyelvben való jártasság a következőkből: német, spanyol, olasz, magyar
  • Motiváció az értékesítési, beszerzési, tárgyalási területeken való karrierépítésre
  • Korábbi tapasztalat nem szükséges
  • Hajlandóság nemzetközi utazásokra (a munkaidő 30%-ában)
  • Eredményorientáltság és önálló motiváció
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Bizalom a saját képességekben
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kiváló társas kapcsolatteremtő képesség és magabiztos kommunikáció ügyféllel

Descrierea jobului

Szerepkör
Egy olyan munka, mely jelentős hatást gyakorol egy fenntartható gazdaságra a fel nem használt áruk pazarlásának csökkentése révén. A pozíciót betöltő személy felelős a potenciális beszállítók azonosításáért és a nemzetközi szintű fel nem használt áruk beszerzési tárgyalásaiért (kiárusítások, lejárt szavatosságú termékek, régi kollekciók, törölt rendelések).
Felelősségek:
  • Beszerzési lehetőségek és potenciális beszállítók azonosítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és adatbázis fejlesztése
  • Beszerzési dossziék összeállítása, hogy azok megfelelő információkkal szolgáljanak a marketing részleg számára
  • Együttműködés a senior beszerzőkkel a közös üzleti stratégia kidolgozása érdekében, mely a beszerzési lehetőségek generálására összpontosít
Juttatások:
  • Kreatív, versenyképes és összetartó 1000 fős csapat
  • Egyedülálló start-up kultúra, mely az üzleti környezetet, a teljesítményt, az új ötleteket és a szólásszabadságot ötvözi
  • Multikulturális környezet, melyben 6 országból származó kollégákkal dolgozhatsz és nemzetközi üzleti utakat tehetsz 27 országba
  • HR-események, sportesemények és versenyek
  • Nemzetközi küldetésekhez való hozzáférés
  • Rugalmas juttatási keret, mely a senioritás növekedésével bővül (étkezési utalványok, egészségbiztosítás, edzőterem bérlet, üzemanyagköltség-térítés, szabadságjogok stb.)
  • 5 hónapos DARE Academy által biztosított képzés és coaching
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek nemzetközi üzleti környezetben
  • Teljesítménybónusz és jutalék a tárgyalásokból
  • Állandó előrelépési lehetőségek beszerzőként, menedzserként, oktatóként

Descrierea companiei

Cégleírás
Vállalatunk egy európai leárazó vállalat, mely több mint 17 éve van jelen a piacon. Megoldásokat kínálunk vállalkozóknak, hogy kiárusíthassák a fel nem használt készleteiket (korábbi kollekciók, lejárt lejárati dátumú termékek, törölt rendelések stb.).
Folyamatos fejlesztéssel és innovációval küzdünk a felelős gazdaságért, és állandóan arra törekszünk, hogy megfeleljünk ügyfeleink és munkatársaink legmagasabb követelményeinek. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy okosan és hatékonyan használjuk fel az összes rendelkezésre álló erőforrást - időt, készségeket, ötleteket és embereket - hozzájárulva egy fenntartható gazdasági jövőhöz.
Ha egy olyan munkahelyet keresel, mely ötvözi a vállalati munkakultúrát és a vállalkozói gondolkodásmódot, akkor csatlakozz hozzánk!

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024