Publicat 04 Feb 2016 | Expiră 07 Mar 2016

Montator parchet

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in montarea parchetului laminat
- seriozitate
- capacitatea de a munci in echipa
- carnet de conducere cat B ( nu este obligatoriu )

Descrierea jobului

- montare parchet laminat in locuinte particulare si constructii noi
- salariu +bonusuri intre 2400 si 3300 lei ( in functie de numarul de metri montati lunar )
- contract munca

Parchet Shop isi desfasoara activitatea in Bucuresti, are 8 magazine, acoperind toate zonele orasului, Activitatea principala consta in vanzarea si montarea parchetului laminat in locuinte particulare si constructii noi.
Departamentul montaj are 18 oameni (din care 14 montatori),logistica este formata din 10 masini.
Site - www.parchet-shop.ro

Expirat
Montator parchet  -  Parchet Shop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles