Publicat 03 Feb 2016 | Reactualizat 05 Mar 2016 | Expiră 06 Mar 2016

Montator mobila

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara, dinamica cu rezistenta fizica
Atent la detalii, respectuos in relatia cu clientii si colegii, punctual,responsabil
Aptitudini generale de comunicare si de lucru in echipa,
Orientare catre gasirea de solutii
Detinerea permisului auto constituie avantaj.
Detinerea unui autovehicul de transport marfa constituie avantaj, dar nu este obligatoriu (se va deconta combustibilul + folosirea autovehiculului

Descrierea jobului

Asigura montajul mobilierului la sediul angajatorului sau al beneficiarului
Asigura transportul mobilierului si echipamentelor la adresa clientului
Raspunde de calitatea si conformitatea montajului efectuat
Se ofera salariu de 2000 lei net
Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra, va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de email [email protected], sau sa ne contactati la numarul 0727873608

Descrierea companiei

www.tandem.md

Expirat
Montator mobila  -  SC WHITEDECOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles