Gratis

Manipulant marfa - pachet salarial net 3700 ron

GEBO TOOLS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, punctuala, atenta la detalii, deschisa la efort fizic, sa aiba capacitatea de a lucra in echipa si o atitudine pozitiva
  • Program de lucru in 2 schimburi de L-V, 07:00-15:00 si 14:00-22:00 (Total doar 8 ore cu 30 minute pauza de masa inclusa)
  • 3 saptamani schimb dimineata 1 saptamana schimb dupa masa
  • Activitatea se desfasoara in interiorul depozitului.
  • Locatia depozitului este Parc Nervia, Apahida, Str. Constructorilor 33-35
  • Colectarea si impachetarea marfurilor de la raft
  • Receptia si asejarea marfurior la raft
  • Etichetarea marfurilor
  • Descarcarea si incarcarea marfurilor in camioane
  • Predarea marfurilor la clienti pe baza de factura

Descrierea jobului

Oferta noastra:
  • Pachet salarial net 3700 Ron, poate creste in functie de experienta sau certificari (manipulant, stivuitorist, gestionar etc.)
  • Oferim transport gratuit cu masini dedicate pe ruta Floresti, Manastur. Centru, Marasti, Sanicoara
  • Oferim prima de Paste/Craciun

GEBO TOOLS: Scule și echipamente profesionale pentru service-uri auto

De la elevatoare, mașini dejantat și mașini de echilibrat roți, până la scule și unelte de mână - pe GeboTools.ro găsești orice produs necesar unui service auto profesional la prețuri imbatabile.

Oferim scule, mașini, echipamente și accesorii atât pentru service-uri de autoturisme cât și pentru camioane.

Toate produsele noastre beneficiază de garanție 12 luni și de service la prețuri speciale pentru clienți după expirarea garanției.

Vă oferim seriozitate și consultanță în alegerea produsului dorit.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024