Gratis

Manichiura / Pedichiura Clasica

ADINE COSMETIC SRL

Candidatul Ideal

Salonul nostru de înfrumusețare caută manichiurist /manichiurista, o persoană talentată și pasionată de arta manichiurii și pedichiurii pentru a se alătura echipei noastre.

Candidat Ideal:
  • Persoane cu o experienta minima pe partea de manichiura si pedichiura clasica,
  • Persoana organizata,
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Descrierea jobului

Descriere job:
  • Program de lucru de 8 ore,
  • Menținerea unui mediu curat și igienic în zona de lucru,
  • Gestionarea programărilor și a întâlnirilor cu clienții,
  • Consilierea clienților cu privire la îngrijirea și întreținerea unghiilor și a pielii.

Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic,
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională,
  • Costurile materialelor sunt acoperite de catre noi,
  • Cursuri si traininguri acoperite de companie,
  • Prime de sarbatori,
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

Salon infrumusetare cu o experienta de peste 20 de ani.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024